Reportáže z akcí

Výlet vlakem do Písku

Na závěr ročníku hry Plamen jsme si dopřáli výlet do historického centra města Písku. Navštívili jsme mimo jiné Křižíkovu vodní elektrárnu, Kamenný most s galerií pískových soch a zážitkové výstavy i galerii fotografií v bývalé Sladovně. Po výtečném obědě jsme nahlédli do Děkanského kostela,...
>

Soutěž ,,O putovní pohár starosty města Příbram"

V sobotu 14.3.2015 vyrazil náš tým hasičů na dlouho očekávanou akci ,,O putovní pohár starosty města Příbram". Všichni naši soutěžící byli skvěle připraveni a příprava se opět vyplatila. Výsledky jsou zde: družstvo "mladších" = 1. místo v hlavní soutěži = Putovní pohár starosty města ve své...
>

Valná hromada 17.1.2015

V sobotu 17.1.2015 proběhla v Pivovaru v Podlesí Valná hromada Sboru dobrovolných hasičů. Pozváni a akce se zúčastnili zástupci dalších sborů z příbramského okrsku, starosta okrsku č. 1 - Příbram a další hosté. Na valné hromadě proběhlo vyhodnocení roku 2014, jednotliví člénové výboru velmi...
>